HAKKIMIZDA

Fefam Giyim 

2015 Yılında Kocaeli / Gebze'de Erkek giyim mağazası olarak faaliyete başlamıştır. Ürün grubumuzun tamamına yakını Slim Fit ( dar kesim ) ürünlerden oluşmaktadır. Slim Fit Takım Elbise, Blazer Ceket, Gömlek, Yelek, Pantolon Damatlık gibi ürünlerin yanında Triko, Kot, Mont, Kemer, Saat, Ayakkabı ürünlerimiz de mevcuttur.

 

BakGiy.com

2016 Yılına gelindiğinde ise internet sitemiz olan bakgiy.com u faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Bakgiy.com İsim ve Logo olarak Fefam Giyim'in Tescilli Markasıdır.

Bakgiy.com Ürün Grubu

Bakgiy.com da satışını yapmakta olduğumuz ürünlere mağazamızda bulunan erkek giyim ürünlerine ilave olarak Erkek Ayakkabı, Bayan Ayakkabı, Çocuk Ayakkabı modelleri ve Bayan Giyim, Sevgili Kombin Ürünleri de bulunmaktadır.

 

Güvenli Alışveriş & Güvenli Ödeme

Bakgiy.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikaları kullanmaktadır.
Bakgiy.com da kredi kartı bilgileriniz yalnızca işlemi gerçekleştirirken kullanılır ve sipariş veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
Kapıda (Teslimatta) Nakit veya Kredi Kartı ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Hızlı Teslimat

Saat 16:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün, 16:00 dan sonraki siparişleriniz ertesi ilk iş gününde kargoya teslim edilir.

 

Güvenli Kargo

PTT Kargo ve Sürat Kargo firmaları ile çalışmaktayız. Güvenlik ve müşteri memnuniyeti açısından siz değerli müşterilerimiz için PTT Kargo gönderimlerinde geçerli olan Kontrollü Kargo hizmetimiz bulunmaktadır.